Tegoroczne zakończenie roku szkolnego przebiegało w wyjątkowo uroczystej atmosferze. Swoją obecnością zaszczycili nas Wicekurator Oświaty - Stanisław Fundakowski, Burmistrz Gminy Jedlicze - Jolanta Urbanik oraz Ksiądz Proboszcz - Wojciech Sabik.
W krótkim programie artystycznym zaprezentowali się po raz ostatni uczniowie klasy ósmej, którzy podziękowali nauczycielom, pracownikom szkoły i rodzicom za trud wychowania i edukacji. Blisko połowie tegorocznych absolwentów Dyrektor Szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem - czego serdecznie gratulujemy. Szczególnie zaś Szymonowi Brilowi, który z rąk Pana Wicekuratora otrzymał nagrodę "Srebrny Prym" za zdobycie dwukrotnego tytułu laureata w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Opiekun - Pani Beata Grądalska otrzymała dyplomy za przygotowanie ucznia do konkursów z biologii i chemii. Naszej placówce przyznany został tytuł "Szkoły Przyjaznej Utalentowanym Uczniom" oraz nagroda rzeczowa w postaci robota do programowania.
Pani Burmistrz złożyła gratulacje, życzyła dalszych sukcesów ósmoklasistom i obrarowała ich upominkami.
Na zakończenie uroczystości głos zabrali Rodzice, którzy wyrazili swoją wdzięczność za lata nauki, opieki i trud wychowawczy.